Rrëfehet 39 vjeçarja: …sa me fat isha kur fillova të bëja seks pasion me një… - Bota Sot
Rrëfehet 39 vjeçarja: …sa me fat isha kur fillova të bëja seks pasion me një…

Life style

Rrëfehet 39 vjeçarja: …sa me fat isha kur fillova të bëja seks pasion me një…

Nga: BS Më: 24 korrik 2020 Në ora: 22:07
Foto ilustrim

Një grua 39-vjeçare, ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj erotike me një koleg të punës, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj:

Unë nuk mund ta besoj se sa me fat isha kur fillova të bëja seks pasion me një djalë të mrekullueshëm në punë. Tani shqetësohem se jam duke humbur kohën time.

Ne të dy ishim të martuar, kështu që filloi si një lidhje e fshehtë. Dhe ai ishte bukurosh në fillim, duke thënë gjërat më romantike dhe duke folur për ne për një të ardhme që do të martohemi.

Unë me të vërtetë mendoja se ai ishte ai dhe kisha gjetur shpirtin tim, shkruan "The Sun", transmeton "Bota sot".

Unë përfundova martesën time për të, ne të dy u divorcuam, por dy vjet më vonë ne nuk kemi vazhduar më shumë lidhjen.

Unë jam 38 vjeçare dhe ai është 39 vjeç. Unë kam dy fëmijë, të moshës 12 dhe 10, nga martesa ime.

Partneri im është ende duke jetuar me nënën e tij dhe unë jam duke filluar të kuptoj se ai më bëri për veti me fjalët e tij, por po më humbi pastaj me mungesën e vëmendjes dhe veprimeve të tij.

Ai do të qëndrojë me mua vetëm kur fëmijët e mi janë tek babai i tyre. Unë bëj gjithçka për të, në një farë mënyre si një nënë për fëmijën e tyre, por me shpresë se ai do që ai të jetë i përhershëm.

Ai thotë se nuk mund të përballojë të vazhdojë me mua. Ndihem kaq e vetmuar dhe mjaft shpesh qaj veten për të fjetur.

Ai kurrë nuk më prek, as më mallëngjen dhe nuk më puth. Gjithmonë jam unë që përpiqem të mbaj dorën e tij, gjithmonë unë që e puth së pari dhe gjithmonë mua që thotë së pari "Të dua".

Gjithmonë jam unë ajo që bëj lëvizjen e parë për të bërë seks. Kur e provoj dhe e prek, ai më largon duke bërë justifikime.

Ai mendon se ne jemi mjaft të përshtatshëm kur bëhet fjalë për jetën tonë seksuale, por unë kështu nuk jam dakord.

Nuk është asgjë romantike dhe definitivisht jo e dashur. Nuk ka asnjë parathënie apo prekje. Unë i fal të gjitha orgazmat e mia.

E tëra çfarë dua është të ndjehem i kërkuar por ai bëhet sarkastik dhe mbrojtës. Shkakton argumente nëse them ndonjë gjë. A duhet të heq dorë nga ai?

Përgjigja e Psikologes: Kam frikë kështu. Duket sikur ai ka probleme reale me marrëdhëniet e kryera. Vë bast se ish-gruaja e tij do të tregonte një histori të ngjashme.

Ndoshta ai u rrit me prindërit e tij duke pasur një lidhje të keqe.

Kimi seksuale ishte e shkëlqyeshme - për aq kohë sa ai mund ta shihte veten si dashnoren e fshehtë - por ai është një partner i rregullt dembel dhe egoist.

Fletëpalosja ime elektronike e cila nuk mund të angazhohet mund t'ju ndihmojë të mendoni, por ai nuk ka gjasa të ndryshojë nëse nuk pajtohet me disa këshillime të thella. A është kjo në kartat?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat