“E rrezikshme mirëpo me plotë kënaqësi” – Rrëfehet gruaja e cila tradhton të dashurin me mikun e tij, gjithçka filloi kur… - Bota Sot
“E rrezikshme mirëpo me plotë kënaqësi” – Rrëfehet gruaja e cila tradhton të dashurin me mikun e tij, gjithçka filloi kur…

Life style

“E rrezikshme mirëpo me plotë kënaqësi” – Rrëfehet gruaja e cila tradhton të dashurin me mikun e tij, gjithçka filloi kur…

Nga: BS Më: 27 korrik 2020 Në ora: 07:37
Foto ilustrim

Një grua e cila është duke kaluar momente të vështira më të dashurin e saj, mirëpo njëkohësisht një lidhje të rrekzishme me plotë knaqësi me mikun e ngushtë të dashurit të saj..

Gruaja shprehet e dëshpruar për lidhjen e ftohtë që është krijuar mes saj dhe të dashurit të saj, shkruan ajo për “The Sun”, transmeton “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Partneri im punon në vende të largta, kështu që unë kam filluar një lidhje të rrezikshme me mikun e tij më të mirë.

Partneri im punon në vende shumë larg, kështu që unë u miqësova me shokun e tij dhe jam dashuruar. E di që është gabim por seksi është aq i mirë sa nuk dua të ndalem.

Seksi me partnerin tim është aq i mirë sa nuk dua të ndalem. Ne kemi dy djem të vegjël të moshës shtatë e pesë vjeç dhe unë po shijoja jetën familjare kur puna e të dashurit tim ndryshoi.

Ai drejton një kamion dhe e kuptoi që mund të fitonte shumë më tepër nëse shkonte për punë në distanca të gjata.

Pra, po, ai po fitonte para të mira për ne por ndjeja se po rritja vetëm fëmijët tanë dhe u bëra vërtet i vetmuar dhe i trishtuar.

Ne kishim disa momente të mëdha në lidhje me këtë, por ato gjithmonë përfunduan me mua duke ndjerë se unë isha ajo e gabuar.

Ndjeja se po rritja vetëm fëmijët tanë dhe u bëra vërtet e vetmuar dhe e trishtuar.

Unë u ndjeva shumë e indinjuar ndaj tij dhe liria që ai kishte ndërsa jeta ime drejtohej nga fëmijët.

Unë isha duke kaluar një natë shumë të rrallë në pijetore me shoqen time në Mars para se të fillonte kjo lidhje e rrezikshme.

Shoku më i mirë i të dashurit tim ishte atje dhe ai më bleu një pije. Unë tashmë e njihja mirë atë dhe ai ishte një shok i mirë i të dashurit tim për vite me rradhë.

Ata janë në të njëjtën moshë, 34 vjeç, dhe ai u martua me kushëririn e të dashurit tim disa vjet më parë.

U biseduam dhe kaluam shumë mirë. Unë duhet të kem patur shumë shumë musafirë pasi e ftova në shtëpinë time për një çift pije më shumë në fund të natës.

Seksi ishte një ëndërr dhe lidhja jonë e rrezikshme ka vazhduar qysh atëherë. Ndihej aq mirë vetëm sa të kishim vëmendje më në fund sa mbaruam natën në shtratin tim.

Seksi ishte një ëndërr dhe lidhja jonë e rrezikshme ka vazhduar qysh atëherë - ne kemi arritur të takohemi megjithëse e di që nuk ishte në rregull. Unë e dua atë dhe nuk dua ta humbas por nuk dua ta humbas as të dashurin tim. Unë e dua babanë e djemve të mi dhe e di se duhet të largohem nga bashkëshorti i tij, por nuk mundem.

Unë kam qenë me të dashurin tim të martuar për 20 vjet, por ai ende nuk është duke e lënë gruan e tij

Unë nuk dua të martohem, por shqetësohem se do të humbas partnerin tim nëse nuk bëjmë martesë

Psikologia thotë: Ju vërtet mundeni. Ju thoni vetë ju e dini se çfarë të bëni. Kështu që merrni një vendim dhe ndiqni atë përmes.

Kjo quhet të qenit i rritur - dhe do të thotë të bëni zgjedhje të mira për veten dhe për njerëzit që i doni.

E di që është e vështirë kur i dashuri juaj po ju largon dhe ju jeni i vetmuar dhe i mërzitur.

Jeta mund të jetë e vështirë kur po balanconi paratë dhe kohën e familjes, por duhet të përqendroheni në anën pozitive.

Thuaji të dashurit tënd që e kupton se sa e vështirë po punon për ju, por ju i mungon shumë.

Thuaj se paratë nuk janë gjithçka dhe fëmijët e tij kanë nevojë për të, si dhe ju.

Kërkojini atij të përpiqet të shkurtojë orët e tij, por ndërkohë, të punojë më shumë për të përfituar sa më shumë nga marrëdhënia juaj duke shkëmbyer mesazhe seksi me të ndërsa ai është larg.

Nuk është e njëjtë, por thjesht mund ta kujtojë atë që i mungon në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat