“Po më torturon, e kishte humbur virgjërinë që 16-vjeçe”, burri tregon hallin, pas 15 vitesh mëson se gruaja e tij…

Life style

“Po më torturon, e kishte humbur virgjërinë që 16-vjeçe”, burri tregon hallin, pas 15 vitesh mëson se gruaja e tij…

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 16:44
Foto ilustrim

Një burrë ka rrëfyer për psikologen momentin kur mësoi se bashkëshortja e gënjeu.

Në artikullin e botuar nga The Sun, ai tha gruaja e tij kishte bërë seks edhe me tre burra të tjerë para tij.

Rrëfimi i plotë:

Unë jam 35 vjeç dhe ajo është 33. Ne jemi takuar 15 vjet më parë.

Nuk kam pasur asnjë përvojë seksuale përgjatë adoleshencës time për shkak se kisha mungesë vetëbesimi.

Por tani më rrëfeu se më kishte gënjyer. Ajo më tha që isha mashkulli i parë me të cilin kishte kryer marrëdhënie vetëm që të ndihesha mirë dhe të mos isha nën presion.

Por në fakt ajo e kishte humbur virgjërinë kur ishte 16-vjeç. Ndihem kaq naiv që i besova asaj. Mendoj për këtë gjë çdo ditë.

Mendimi se ka shkuar me dikë tjetër më torturon. Unë e di që edhe ajo ndihet në siklet dhe e kuptoj që e kaluara nuk mund të ndryshohet por ndihem sikur më kanë tallur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat