Flet blogerja shqiptare e seksit: Ja çka më shqetëson kur... - Bota Sot
Flet blogerja shqiptare e seksit: Ja çka më shqetëson kur...

Life style

Flet blogerja shqiptare e seksit: Ja çka më shqetëson kur...

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 20:02
Zhaklina Lekatari

Blogerja e seksit Zhaklina Lekatari ka folur gjatë për bulizmin që merr nga mediat sociale për temat që trajton, për komentet negative dhe si arrin t’i përballojë vazhdimisht kritikat që merr.

Ndër të tjera ajo ka treguar për Ora News edhe se çfarë nuk pëlqen nga mentaliteti shqiptar.

Injoranca dhe vulgariteti janë gjërat e vetme që e shqetësojnë blogeren në Shqipëri, dhe sipas saj kjo mund të luftohet vetëm me edukim.

"Injoranca dhe vulgariteti. Injoranca është më e madhja sepse ajo është më e keqja e të këqijave.

Nga ajo burojnë të gjitha të tjerat. Mendoj se kjo luftohet vetëm me edukim luftohen të gjitha fenomenet. Ne të gjithë duhet të kërkojmë që të ketë më shumë fonde për edukim. Katër janë shtyllat e shtetit dhe njera nga këto është edukimi," është shprehur ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat