Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte - Bota Sot
Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

Life style

Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 06:50
Pamje nga video

Një plazhist në Vlorë ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes së tij.

Siç shihet dhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ, burri shfaqet me tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.

Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëviz lirshëm rreth bregut të detit.

Por ndërsa për të një plazh i tillë mund të jetë normalitet, veshja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re dhe filmuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat