Biografia e re mbretërore pretendon se ishte Harry e jo Meghan, që dëshironte të braktiste familjen mbretërore - Bota Sot
Biografia e re mbretërore pretendon se ishte Harry e jo Meghan, që dëshironte të braktiste familjen mbretërore

Life style

Biografia e re mbretërore pretendon se ishte Harry e jo Meghan, që dëshironte të braktiste familjen mbretërore

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 15:55
Meghan Markle, dhe Princi Harry me gjyshen

Javën e kaluar, dolën pretendime të reja lidhur me ngjarjet që përfshijnë Meghan Markle dhe princin Harry.

Ajo që u konsiderua interesante në lidhje me pretendimet në libër, ishte se herë pas here refuzuan drejtpërdrejt titujt që ne shihnim çdo ditë.

Aty dalin edhe shumë pretendime ndryshe nga ato që kemi parë e dëgjuar deri më tani.

Një burim i brendshëm citohet të ketë thënë: “Harry u ndje shumë i shtrënguar. Ai donte të ishte në gjendje të fliste me gjyshen dhe babanë e tij, por vazhdimisht gjente ndihmës që bllokonin rrugën e tij. Ishte aq i zhgënjyer për këtë”.

Meghan Markle raportohet se kishte probleme në Pallat për vendosjen e këtij gjerdani

“Ai zhgënjehej kur i thuhej se nuk mund të bënte diçka”, zbulon tutje burimi në libër.

Në vend që Meghan të tërhiqte Harryn në Kaliforni, thuhet se ishte Princi, në të vërtetë, ai që dëshironte një linjë të fortë ndarëse mes tyre dhe jetës mbretërore: pa një periudhë prove, një ndarje e pastër

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat