Trendet e reja të vjeshtës, ja çfarë s’ duhet të mungojë në gardërobën tuaj - Bota Sot
Trendet e reja të vjeshtës, ja çfarë s’ duhet të mungojë në gardërobën tuaj

Life style

Trendet e reja të vjeshtës, ja çfarë s’ duhet të mungojë në gardërobën tuaj

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Shiu i sotëm na tregoi që vjeshta është në prag dhe shumë më herët sesa e mendojmë do të na duhet të nxjerrim sërish gardërobën e vjeshtës.

Nëse jeni nga ata persona që çdo stinë ju pëlqen që të blejnë diçka të re, po ju sjellim trendët e stinës. Krijoni një ide dhe investoni në diçka që vërtetë do t’ iu bëjë të dukeni plot stil.

Vjeshta sjellë fustane të gjata deri poshtë gjurit ose tek kavilja, ngjyra neutrale ku mbizotërojnë e zeza dhe bezha.

Për sa i përket materialeve, mbizotërojnë materialet e plota, ndërsa modelet janë midis fustaneve pa krahë dhe atyre me mëngë treçerekëshe ose te gjata. Cilëndo të zgjidhni, do dukeni bukur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat