Rrëfim: Fillova të tradhtoj të dashurën time me ish të dashurën, por tani… - Bota Sot
Rrëfim: Fillova të tradhtoj të dashurën time me ish të dashurën, por tani…

Life style

Rrëfim: Fillova të tradhtoj të dashurën time me ish të dashurën, por tani…

Nga: E.B Më: 5 gusht 2020 Në ora: 16:53
Foto ilustrim

Një djalë i ri ka rrëfyer përvojën e tij në “The Sun”, ku ka treguar për tradhëtinë që po i bën të dashruës së tij.

Ai thotë se ka filluar të bëjë seks me ish të dashurën me të cilën ishte takuar rastesisht në një aheng, transmeton “Bota Sot”.

Rrëfimi:

Unë jam duke bërë seks të mahnitshëm me ish të dashurën, edhe pse tani kam një të dashur.

Unë nuk e di nëse do të qëndroj me të dashurën time.

Ne kemi qenë së bashku për gati 10 vjet dhe kemi një vajzë të moshës pesë vjeç. E dashura ime ka dy djem nga një lidhje e mëparshme. Unë përpiqem të kujdesem ata sikur të ishin fëmijët e mir, por për një kohë tani nuk e ndiej më dashurinë me të ose djemtë e saj.

Ne kemi një jetë shumë të ngjeshur pasi të dy punojmë me kohë të plotë dhe kujdesemi për fëmijët dhe shtëpinë.

Unë mendoj se po dashurohem me ish të dashurën.

Ne u takuam në martesën e një miku të ndërsjellë në fund të vitit të kaluar. Ajo është 34 vjeç dhe dukej e mahnitshme, ashtu si gjithmonë. Ne e kaluam pjesën më të madhe të natës duke u shikuar, ndërsa e dashura ime nuk dukej ta vuri re, ndërsa ajo po bisedonte me grupin e miqve të saj.

Ndërrova numrat e celularit me atë vajzën dhe u organizuam të takoheshim një javë më vonë.

Ne shkuam në një qytet 10 milje nga ku të dy jetojmë për një pije, por më pas dolëm në parkun e makinave për më shumë privatësi dhe përfunduam duke bërë seks në makinën time.

Jemi takuar të paktën dy herë në javë, zakonisht në banesën e saj.

Unë madje e pashë atë gjatë kohës kur ishim të izoluar.

Unë jam përpjekur shumë për ta shmangur atë dhe jam munduar të kalojë gjithë kohën me të dashurën time dhe fëmijët.

Unë nuk e di nëse do të qëndroj dhe do të trajtohem si një anëtar i nënvlerësuar i "ekipit" ose do të largohem dhe të përpiqem të rindërtoj gjërat me të dashurën sekrete.

Unë kaloj aq mirë me të, seksi është aq i pasionuar, megjithëse seksi nuk më pëlqen më me të dashurën time.

Pergjigjja e psikologes:

Unë e kuptoj tërheqjen e pasionit, por sa e tillë është sepse e dashura juaj përfaqëson lirinë para fëmijëve?

Nëse bashkoheni me të, ajo do të duhet të jetojë me një vajzë  tuaj të pakënaqur, shtëpia dhe familja e së cilës janë copëtuar. Ju nuk mund ta ndaloni veten duke dashur seks me ate vajzë për momentin , por nuk duhet të dorëzoheni nga tundimi.

Tregoni të dashurës suaj secrete që ju duhet hapësirë për të parë nëse mund ta bëni marrëdhënien tuaj të funksionojë. Nëse ka ndonjë kuptim mes jush ajo do të kuptojë.

Thuaji të dashurës që të dy duhet të punoni për të rifreskuar marrëdhënien e juaj.

Ju keni tre fëmijë për t’u kujdesur prandaj nuk keni shumë kohë për të kaluar bashkë, por bëni kohën që ju mund të krijoni një lidhje të veçantë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat