Sa herë bëjmë seks, e dashura ime thërret emrin e ish-burrit të saj/ A duhet të ndahem për këtë?

Life style

Sa herë bëjmë seks, e dashura ime thërret emrin e ish-burrit të saj/ A duhet të ndahem për këtë?

Nga: D.B. Më: 7 gusht 2020 Në ora: 16:21
Foto Ilustrim

Një 38-vjecar ka treguar për “ The Sun” se e dashura e tij, herë pas herë e thërret në emër të ish-burrit të saj. Ai ka thënë se kjo gjë po i pengon shumë, madje është në dilemë edhe që të ndahet nga ajo, transmeton “ Bota sot”.

E dashura Deidre:

Unë jam 38 vjeçar, kurse gruaja ime është 36 vjeç. Kemi qenë së bashku për një vit në lidhje dhe përveç kësaj, kemi një marrëdhënie të shkëlqyer.

Por kam filluar të dyshoj se ajo ka ndjenja të forta për ish burrin e saj, edhe pse ata u divorcuan tre vjet më parë

Arsyeja pse e them këtë është për shkak se ka ndodhur disa herë që gjatë seksit ajo thërret emrin e tij dhe kjo gjë më ka shkatërruar. Madje edhe kur dalim për të blerë gjëra për shtëpinë tonë ajo më thërret në emër të tij, e pastaj më kërkon falje që është habitur. Por mua kjo gjë më lëndon pasi e kam ndjenjën sikur ajo, gjatë gjithë kohës po e mendon vetëm atë dhe unë afër saj dukem si një kukull lodër.

Po filloj të pyes veten nëse ia vlen të jemi së bashku nëse ajo vazhdon të thërrasë ende emrin e ish-burrit të saj. Të lutëm Deidre më ndihmo çfarë të bëj?

Letra e Deidres:

Kjo tingëllon si të ishte një flash i thjeshtë, për shkak të mënyrës se si funksionon truri jonë.

Nëse ajo ishte e martuar për një kohë të gjatë, përgjigjet e saj automatike janë të mbërthyer vetëm pak në një zakon, kjo është e gjitha. Mos e lini pasigurinë tuaj t’ju largojë prej saj.

Dëgjoje atë kur ajo thotë se je është e dashuruar dhe dëshiron të jetë me ty. Shpresoj se së shpejti do të shihni anën e këndshme dhe të jeni në gjendje të qeshni me këtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat