Moda në kohën e pandemisë / Si të vishemi plot shije dhe njëkohësisht të mbrohemi nga Covid-19 - Bota Sot
Moda në kohën e pandemisë / Si të vishemi plot shije dhe njëkohësisht të mbrohemi nga Covid-19

Life style

Moda në kohën e pandemisë / Si të vishemi plot shije dhe njëkohësisht të mbrohemi nga Covid-19

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 16:19
Olivia Palermo

Si femër me ndikim të madh në veshje, këtë periudhë, Olivia Palermo është e vetëdijshme që me përgjegjësinë e saj duhet patjetër të kontribuojë në pengimin e përhapjes së coronavirusit.

Prandaj, këto ditë ajo në Instagram po jep ide se si t’i bëjmë në mënyrë  perfekte kombinimet e verës, por njëherësh edhe të mbrohemi nga infektimi.

“Siguria është me rëndësi, prandaj le të jetë edhe moderne. Po gjej mënyra kreative se si të mbrohem në shëtitjet e çdoditshme me qenin. Bëhuni kreative dhe në dollapin tuaj kërkoni maskën personale”, shprehet Olivia, e cila ka vendosur që “maska” e saj të jetë shamia e bukur e mëndafshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat