Çmenduri! Gruaja lë gojëhapur kalimtarët, del krejt e zhveshur për të pirë birrë në ballkon - Bota Sot
Çmenduri! Gruaja lë gojëhapur kalimtarët, del krejt e zhveshur për të pirë birrë në ballkon

Life style

Çmenduri! Gruaja lë gojëhapur kalimtarët, del krejt e zhveshur për të pirë birrë në ballkon

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 21:07
Farah Haque, u ngjit në një faltore budiste në Tajlandë dhe nisi të bërtiste më të madhe.

Krejtësisht e zhveshur dhe me një gotë birre në dorë, në këtë formë 28-vjeçarja Farah Haque, u ngjit në një faltore budiste në Tajlandë dhe nisi të bërtiste më të madhe.

Mendohet se e reja në momentin që ka kryer këtë veprim ka qenë nën efektin e alkoolit. Kalimtarët që kalonin në ambientet pranë faltores në Chaing Mai, hidhnin fjalë fyese drejt Haque. Ato i thoshin gruas se ishte pedofile dhe nuk kishte aspak trup.

Rreth 30 minuta më vonë në vendngjarje kanë mbërritur edhe autoritetet policore, të cilët kanë shoqëruar gruan drejt një spitali psikiatrik.

Sakaq, raportohet se Farah Haque është me origjinë nga Bangladeshi dhe në Tajlandë kishte shkuar për të pushuar disa ditë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat