Efektet e mahnitshme që ka konsumimi i marihuanës përpara seksit - Bota Sot
Efektet e mahnitshme që ka konsumimi i marihuanës përpara seksit

Life style

Efektet e mahnitshme që ka konsumimi i marihuanës përpara seksit

Nga: D.B. Më: 16 shtator 2020 Në ora: 14:50
Foto Ilustrim

Disa thonë se marihuana mund të ketë ndikime pozitive në dhomën e gjumit.

Të vetëshpallurit “kana-seksualët” thonë se ilaçi i bën ata të ndjehen më të qetë dhe shkaktojnë orgazma më të forta, shkruan Daily Star.

Në një intervistë, blogerja Ashley Manta tha se të konsumuarit e marihuanës përpara marrëdhënies seksuale ofron orgazma të forta.

“E praktikova aq shpesh, përsëritshmërisht dhe ndjeva se i gjithë trupi im ishte i lumtur”, deklaroi ajo.

Një studim i botuar në revistën shkencore ‘Sexual Medicine’, pirja e kanabisit para se të bëni seks mund të dyfishojë shanset e grave për të arritur orgazmën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat