Eksperti zbulon arsye “shqetësuese” pse gratë nuk duan marrëdhënie intime

Life style

Eksperti zbulon arsye “shqetësuese” pse gratë nuk duan marrëdhënie intime

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 00:22
Foto ilustrim

Ekspertja e seksit Nadia Bokody nga Sydney, ka zbuluar arsyen “shqetësuese” për shkak të së cilës femrat nuk e duan seksin. A pajtoheni ju me konstatimin e saj?

Nadia thotë që shumica e femrave për këtë arsye nuk dëshiron të ketë marrëdhënie intime me mashkullin.

Shkrimtarja dhe ekspertja e seksit, e cila ka më shumë se 59.000 ndjekës në Instagram, komentoi karrierën e saj si kolumniste, si dhe të gjitha komentet dhe ofendimet që ka përjetuar që kur mori guximin të pranonte se i pëlqente seksi.

Nadia thotë që shumica e femrave ndrydhin seksualitetin e tyre, nga frika se si burrat do t’i trajtojnë ato – që çon deri te miti mbi libidonë femërore.

– Gjëja më e mirë që mund të bëni për të ngritur përsëri epshin tuaj është të praktikoni rregullisht masturbimin.

– Gratë mësohen të shtypin këtë anë të vetvetes. Dhe disa prej nesh bëhen aq të mira në ngufatjen e dëshirës sonë, sa që në fund arrijmë ta shuajmë – shpjegon ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat