Sandalet e “shëmtuara” janë më në trend se kurrë më parë

Life style

Sandalet e “shëmtuara” janë më në trend se kurrë më parë

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 14:23
Foto Ilustrim

Kur bëhet fjalë për trendet më të debatuara, sandalet Crocs kryesojnë listën.

Marka ka bashkëpunuar me të gjithë, nga Christopher Kane te Justin Bieber.

Ajo ka zbuluar jetën e re në një botë në karantinë që vlerat funksionojnë mbi modë dhe shitjet e markës kanë pësuar një ngritje të menjëhershme gjatë pandemisë, kështu duke i bërë sandalet si një nga pjesët që e karakterizojnë atë periudhë, por trendi fuqishëm po vazhdon edhe gjatë stinës së vjeshtës.

Edhe vajzat e famshme shumë shpesh janë parë si pjesë e trendit.

Në një kampionat varkash në 2007, Kate Middleton veshi me shoqet e saj të skuadrës sandale të kuqe.

Balenciaga në vitin 2018 shtoi edhe një platformë, duke ngritur edhe më lartë sandalet shumëngjyrëshe.

Ndërsa, Ariana Grande u bashkua me trendin në vitin 2019, duke i kombinuar ato me një xhup të zi, i përdorur si një fustan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat