E dashura ime më tradhtoi, u trondita kur e pashë në shtrat me...

Life style

E dashura ime më tradhtoi, u trondita kur e pashë në shtrat me...

Nga: D.B. Më: 22 tetor 2020 Në ora: 16:59
Foto Ilustrim

Një 30 vjeçar ka treguar për Tabloidin e njohur Britanik “The Sun” se si e kishte tradhtuar e dashura e tij.

Sipas tij, e dashura e tij, seksin me ish të dashurin e kishte arsyetuar gjoja me keqardhjen që kishte ndjerë për të”, transmeton “Bota sot”.

E dashura Deidre:

E dashura ime ka menduar se është krejt në rregull për të bërë seks me ish të dashurin e saj “sepse kishte ndjerë keqardhje për të” dhe pret nga unë që ta pranoj këtë. Unë kam menduar se ajo ishte ndarë nga i dashuri i saj para se ne edhe zyrtarisht të ishim çift. Ajo është 27 vjeçe dhe porsa e ka pranuar se ka gënjyer se i ka dhënë fund lidhjes me të.

Ajo kishte vazhduar ta takonte ish të dashurin e saj derisa dilnim bashkë në fillim. Ajo më ka mashtruar edhe në të kaluarën kështu që e kam të vështirë t’i besoj. Ajo më ka kërkuar të falur por thotë, “Ne porsa e kishim filluar lidhjen atëherë. Nuk ishim zyrtarisht çift”. Ajo që më shqetëson është se ajo mundet të bëjë seks edhe me dikë tjetër vetëm se ‘ndjen keqardhje për të’. Ku po mbetem unë këtu?

Përgjigjet e Deidres:

Nëse nuk i jeni përkushtuar asaj gjatë asaj kohe, atëherë mundem ta shoh se përse ajo ndihet sikur nuk ke pasur pretendime reale për besnikërinë e saj.

Nëse kjo është një lidhje që premton do të ishte turp të përfundonte me ndjenjat e të kaluarës.

I thuaj se e pranon atë që e ka bërë  por se besnikëria është e rëndësishme për ty.Tani jeni çift dhe kurrë s’do ta pranosh tradhtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat