Mësojini vajzat tuaja të jenë të forta dhe të guximshme

Life style

Mësojini vajzat tuaja të jenë të forta dhe të guximshme

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Mësojini vajzat tuaja të jenë të forta dhe të guximshme, me të gjitha dobësitë e tyre.

Shpjegojuni atyre se ato kurrë nuk duhet ta fshehin thelbin e tyre të vërtetë sepse në të fshihet bukuria e vërtetë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat