Fati do iu trokasë në derë, këto tri shenja do të dashurohen gjatë dimrit

Life style

Fati do iu trokasë në derë, këto tri shenja do të dashurohen gjatë dimrit

Më: 2 nëntor 2020 Në ora: 12:33
Foto Ilustrim

A bëni pjesë ndër  personat e palumtur e të vetpuar që presin që përfundimisht të dashurohen? Mbase kemi lajme të mira për ju.

Një kohë të gjatë jeni të vetmuara dhe nuk mund të gjeni partnerin. Nëse jeni ndër vajzat e vetmuara dhe bëni pjesë ndër këto shenja horoskopi, janë gjasat të mëdha që këtë dimër të dashuroheni.

Peshqit

Personat e lindur në këtë shenjë të horoskopit, përgjithësisht e presim me padurim partnerin, ndërsa që në këtë dimër i pret dashuri e madhe.

Pas një kohe të gjatë përfundimisht do të gjejnë partnerin dhe do të kënaqen në festime romantike. Momenteve të përbashkëta në krevat dhe shëtitjeve romantike dimërore asgjë nuk do të mund t’u dalë para, shkruan Telegrafi.

Shigjetari

Këtë shenjë horoskopi që këtë vit do ta surprizojë dashuria e re. Derisa vjeshta ishte plot vuajtje dashurore, dimri përfundimisht do të sjellë erëra të freskëta.

Nga dashuria e madhe deri te lidhja e përjetshme – çdo gjë është e mundshme! Gjithsesi do të keni momente të lumtura dhe përfundimisht do ta kapërceni depresionin vjeshtor.

Demi

Derisa Demi vitin e kaluar ishte i përmbajtur, kur është fjala për takimet, dhe se më me dëshirë u është përkushtuar miqve, këtë dimër përfundimisht do t’u zgjohen ndjenjat më të bukura.

Kjo shenjë horoskopi pikërisht tani është përgjithësisht i ekuilibruar me qetësinë e vet të brendshme – gjë që është predispozitë e përsosur që të dashurohet pas një kohe të gjatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat