Gjethe dhe lule shumëngjyrësh në gardërobën tonë!

Life style

Gjethe dhe lule shumëngjyrësh në gardërobën tonë!

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 15:31
Foto Ilustrim

Dhe kur kjo të ndodh të gjithë do të dëshironim që veshja jonë të jetë e përshtatshme për këtë mot dhe ta kalojmë nxehtësinë në mënyrën më të lehtë..

Gjethe dhe lule të  gjitha llojeve dhe zhanreve, majmunë të vegjël simpatikë, papagall, zogj shumëngjyrësh dhe flamengo rozë.. këto do jenë materialet të cilat do të jenë IN gjatë këtij sezoni pranverë-verë…

Pantallonat një pjesësh me lule , një pale shapka  te rrafshet do ishte perfekt për një ditë të ngrohët.

Tendencat e pasarelat e modës na shtyjnë tek ngjyrat e hapura me materialin e hollë.

Gjethet jo vetem tek garderobat e vajzave siq duket ajo do te jene edhe tek meshkujt gjate kesaj stine.

Një këmishë me gjethe dhe shume ngjyrëshe do te dukej bukur edhe tek meshkujt.

Siç duket fustanet e gjata patjetër qe do jenë mes gardërobës suaj gjatë kësaj vere.

Bluzat me lule gjithashtu do të jenë IN me një pale xhins apo pantallona te shkurt një ngjyresh.

Bluzat me krahë të hapur.

Pantallonat për meshkuj shumë ngjyrëshe do të dukeshin shumeëbukur me këmishë të bardhë.

Pantallonat e gjëra tek këmbët do jenë prezentë gjithashtu këtë sezon veror.

Padyshim që edhe veshjet me vija do të gjindet në dollapin tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat