Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës

Life style

Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 18:33
Foto ilustrim

Është bërë zyrtare – gërshetat për meshkuj janë në modë dhe barten nga të gjithë – nga futbollistët te hipsterët.

E mbani mend Orlando Bloomin në rolin e Legolas? Si i ishin thurur flokët e tij në gërsheta të bukur, të rrallë?

Shumë meshkuj e imituan atë dhe filluan të dekoronin flokët e tyre me këtë zbukurim, thënë ndryshe femëror.

Nuk ka rëndësi nëse i keni flokët të gjatë… apo të shkurtër.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat