Shenjat e horoskopit që e mbajnë lidhjen e dashurisë të fshehtë

Life style

Shenjat e horoskopit që e mbajnë lidhjen e dashurisë të fshehtë

Më: 17 janar 2021 Në ora: 17:56
Foto ilustrim

Mikesha juaj sapo është lidhur dhe nuk pushon së foluri për të dashurin? Apo sapo zbuluat që një tjetër shoqe ka rreth një vit që është në një lidhje dashurie dhe askush nuk dinte asgjë për ekzistencën e të dashurit?

Ndoshta këto gjëra nuk janë dhe shumë në dorën e njerëzve, pasi është shenja e horoskopit ajo që dikton në jeni një njeri ekstrovert, i cili do të thotë gjithçka ndjen dhe të jetë në qendër të vëmendjes, apo një njeri introvert që preferon të qëndrojë i heshtur !

Më poshtë Living do të rendisë të gjithë shenjat e zodiakut nga ato që e mbajnë lidhjen të fshehtë për muaj me rradhe e deri tek ato që ua merr vesh gjithë dynjaja që ditën e parë ! Do e fillojmë me akrepin, shenjën që askush nuk e di që është e lidhur deri në momentin që vendos të martohet , për ta mbyllur me binjakët që po të kishte mundësi do e publikonte në gazetë që është lidhur.

12.Akrepi 11.Virgjëresha 10.Bricjapi 9.Peshorja 8.Peshqit 7.Demi 6.Ujori 5.Shigjetari 4.Luani 3.Gaforrja 2.Dashi 1.Binjakët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat