Gjashtë gabimet që bëjnë femrat në shtrat

Life style

Gjashtë gabimet që bëjnë femrat në shtrat

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

Femrat mund të mendojnë se janë perfekte në dhomën e gjumit, por për fat të keq burrat nuk kanë të njëjtën përshtypje.

6 gabimet që vërejnë ata në shtrat:

1. Ata mendojnë se disa gra e teprojnë në lëvizjet e tyre.

2. Ata nuk e pëlqejnë marrëdhënien e qetë.

3. Burrat nuk pëlqejnë që çdo gjë ta bëjnë vetëm ata.

4. Mungesa e vetëbesimit nuk u pëlqen.

5. Burrat gjithashtu mund të ndjehen të turpëruar kur sugjerojnë të bëjnë diçka të re me partneren e tyre dhe ato reagojnë keq.

6. Higjiena personale është një çështje shumë e rëndësishme dhe askujt nuk i pëlqen të ballafaqohet me një femër që nuk kujdeset për veten. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat