Këto 5 shenja të horoskopit do t'ju lëndojnë dhe nuk do t'i vijë aspak keq për ju

Life style

Këto 5 shenja të horoskopit do t'ju lëndojnë dhe nuk do t'i vijë aspak keq për ju

Më: 9 maj 2021 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Ekzistojnë  shenja që janë më të ndjeshme dhe të kujdesshme për njerëzit që i rrethojnë, por ekzistojnë disa shenja të zodiakut që nuk shikojnë asgjë tjetër, përveç se interesit tyre. Cilat janë shenjat e zodiakut që duan të arrijnë qëllimet e tyre duke mos u kujdesur për njerëzit përreth?

"La kudo emrin e mirë", Covid i merr jetën gjyqtarit të njohur, mesazhi i kolegëve në Gjykatën e Lartë

Akrepi

Akrepi është ndoshta shenja më e ashpër e horoskopit dhe zakonisht do ta arrijë qëllimin e tij edhe nëse do t'i duhet të ju "shtyp" për ta arritur atë. Nëse diçka nuk shkon mirë, akrepi menjëherë akuzon të tjerët, asnjëherë nuk e kërkon fajin te vetja, raporton Ora News.

Na vjen keq por këto 4 shenja të horoskopit do të kalojnë një Maj të vështirë

Gaforrja

Gaforrja  mund të dalë nga vetja kur ndihet e kërcënuar. Nëse një gaforre  ndihet  e kërcënuar do të përpiqet t'ju bëjë të vuani dhe ju bashkë me atë. Për fat të keq, një gaforre gjithmonë di se ku të "godasë" për të lënduar më shumë.

Bricjapi

Bricjapi ka një anë të errët të karakterit, në të cilën kthehet sa herë që ndihet inferior. Ndoshta nuk do të duhet kurrë t’ju ​​tregojë këtë anë të shëmtuar, por nëse e tregon, ju nuk do të dini se ku të fshiheni, raporton Ora News.

Shqiptarët shpenzuan 566 mln euro për blerjen e pronave jashtë vendit

Dashi

Dashi zakonisht nuk është aq i keq në veprimet e tij, se sa në fjalët që thotë. Fjalët e tij janë shumë të mprehta  dhe nëse lëndohet ai do të bëjë gjithçka, ose më mirë do të thotë gjithçka, për t'ju lënduar njësoj dhe madje edhe më shumë.

Luani

Mund të jetë një nga shenjat më të dashura, por është gjithashtu një shenjë që mund të sjellë në pah një pjesë të personalitetit, vërtetë të errët. Kjo do të ndodhë vetëm nëse ju, e cënoni atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat