Cilat shenja e horoskopit e duan vjeshtën dhe motin me shi?

Life style

Cilat shenja e horoskopit e duan vjeshtën dhe motin me shi?

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 17:53
Foto ilustrim

Era e tokës së lagur, sfondi gri, zhurma e shiut në tokë: Imazhe që shumë prej nesh do të ishin të mërzitur, pasi ne jemi dashamirës të diellit dhe verës. Sidoqoftë, ka njerëz që e duan vjeshtën dhe shiun. Cilëve shenja të Horoskopit i përkasin?

Gaforrja

Si shenjë uji ai e do shiun. Ai mezi pret momentin kur do të jetë në gjendje të ulet në shtratin e tij me një filxhan çokollatë të nxehtë dhe një libër të mirë, ndërsa është i pushtuar nga një ndjenjë melankolie, të cilën e përqafon ngrohtësisht. Por është gjithashtu periudha kur produktiviteti i tij rritet dhe instinktet e tij mprehen.

Virgjëresha

Ai mund të mos e dojë shiun sa Gaforrja, por vjeshta është një nga të preferuarat e tij. Përqendrohet më mirë atëherë. Vjeshta le të fillojë listat me qëllimet dhe programet e reja që do të pasojnë deri në janar, kur do të bëjë një listë të re për dimrin dhe vitin e ri.

Peshorja

Balancuesit e Horoskopit besojnë se duhet të ketë ekuilibër edhe në stinët. Ata e shijuan verën dhe tani do të shijojnë shiun e vjeshtës. Ata mashtrojnë gjethet të bien nga pemët, ngjyrat e natyrës për të ndryshuar dhe një harmoni për të ardhur në mjedis

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat