36-vjeçari zbulon të papriturën, çka po e shqetëson gjatë seksit me të dashurën?

Life style

36-vjeçari zbulon të papriturën, çka po e shqetëson gjatë seksit me të dashurën?

Nga: Bota sot Më: 16 tetor 2021 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Një burrë 36-vjeçar, ka rrëfyer për “The Sun”, shqetësimin e tij lidhur me ish-in e të dashurës së tij. Ai ka thënë se ka kuptuar se ish i dashuri i saj, ishte një dashnor i madh, derisa ka treguar frikën e tij se ai nuk do të mund të kënaq në shtrat të dashurën e tij, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashur psikologe: Kohët e fundit zbulova se ish-i i dashurës sime ishte i pajisur shumë mirë.

E di që është qesharake, por më bëri të filloj të ndihem i papërshtatshëm në dhomën e gjumit.

E dashura ime nuk ka thënë kurrë asgjë për të më bërë të dyshoj në veten time - gjithçka është në kokën time. Unë jam 36-vjeçar, ajo është 35-vjeçare, ndërsa ish-i i saj është 41.

Tani kam filluar të shqetësohem se nuk do të jem në gjendje ta kënaq atë pasi ajo ka përjetuar seks me një burrë më të madh.

Si të ndaloj të shqetësohem?

Përgjigjja e psikologes:

Epo, ata nuk janë më bashkë, kështu që padyshim që diçka nuk po funksiononte në marrëdhënien e tyre.

Dhe së dyti edhe pse ishte më i madh, kjo nuk do ta bënte atë automatikisht një dashnor të mirë.

Disa gra e bëjnë seksin me burra të pajisur mirë, të pakëndshëm dhe madje të dhimbshëm.

Shpresoj se do të jeni në gjendje të përqendroheni në shijimin e një jete të kënaqshme seksuale me të dashurën tuaj.

Po ju dërgoj paketën time mbështetëse “Si të bëni seks të mrekullueshëm”, e cila do t'ju ndihmojë./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat