Disa nga mënyrat e shpejta që nga një bisht flokësh të bëni një model mahnitës

Life style

Disa nga mënyrat e shpejta që nga një bisht flokësh të bëni një model mahnitës

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

Model flokësh i thjeshtë, por elegant për çdo rast

Ky bisht flokësh në përgjithësi konsiderohet një stil më i relaksuar dhe më shtëpiak.

Shpejtësia dhe thjeshtësia me të cilën është bërë janë vendimtare në zgjedhjen e tij.

Sidoqoftë, disa hapa shtesë mund ta bëjnë atë shumë më interesant dhe ideal për të ndjekur mësimin në klasë.

Nëse merrni pak më shumë kohë, ky model flokësh do të bëhet një stil i pastër dhe elegant, i përkryer për të punuar në zyrë, për të shkuar në shkollë apo fakultet.

Si të rregulloni flokët tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë, por të pastër.

Shihni në video:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat