Gjëra që janë edhe më mirë se një i/e dashur

Life style

Gjëra që janë edhe më mirë se një i/e dashur

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 16:18
Foto ilustrim

1.  Flirti që s'njeh masë!

2. Një pice e mirë

3. Të blesh gjithçka sipas qejfit tënd

4. Të kesh një shtrat të gjithin për vete.

5. Fakti që nuk ke pse ta ndash me askënd pjatën tënde.

6. Të bëhesh tapë pa menduar çfarë do thuash gabim.

7. Akullorja është më mirë se një i dashur (ndonjëherë)

8. Shoqet e ngushta

9. Netflixi

10. Fakti që s'ke pse të depilohesh kur s'do.

11. T'i prishësh gjithë paratë e rrogës për vete.

12.  Të mos bësh absolutisht asgjë gjithë ditën.

13. Të mos veshësh reçipeta.

14.  Lodrat e seksit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat