Mos i merrni aq lehtë! 4 shenjat e zodiakut që nuk harrojnë kurrë asgjë

Life style

Mos i merrni aq lehtë! 4 shenjat e zodiakut që nuk harrojnë kurrë asgjë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 23:11
Foto ilustrim

Ka njerëz që kalojnë lehtësisht gjithçka, por ka edhe nga ata që nuk harrojnë kurrë asgjë. Zodiaku thotë se më së shumti i përkasin shenjave të mëposhtme.

Demi

Demat e kanë të vështirë të hapen emocionalisht me njerëzit dhe kur e bëjnë këtë, presin që të tjerët të mos tradhtojnë besimin e tyre. Nga ana tjetër, nëse i tradhton, nuk do t’i falë kurrë dhe këtë do ta kujtojë gjatë gjithë jetës.

Gaforrja

Gaforret janë shumë të ndjeshëm dhe nëse i lëndoni, do të vuajnë më shumë se të tjerët. Nëse luani me ndjenjat e tyre dhe i zhgënjeni, ata nuk do ta harrojnë kurrë dhe as nuk do t’ju falin.

Akrepi

Çfarëdo që të bëjnë Akrepat, ata e bëjnë atë plotësisht me përkushtim, qoftë për t’ju dashuruar apo për t’ju urryer. Nëse ata ju urrejnë sepse keni tradhtuar besimin e tyre, kjo do t’ju tregojë vazhdimisht dhe do t’ju bëjë të hidhur jetën për aq kohë sa rrini me ta.

Bricjapi

Bricjapët besojnë në një jetë pa stres, plot energji pozitive. Prandaj, nëse i keni inat , ata nuk do të hezitojnë t’ju largojnë plotësisht nga jeta e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat