Ai po të fsheh diçka, ja 7 shenjat që e tregojnë

Life style

Ai po të fsheh diçka, ja 7 shenjat që e tregojnë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:47
Foto ilustrim

Të gjithë kanë sekrete që i mbajnë vetë, por çdo marrëdhënie duhet të bazohet në besim. Komunikimi i rregullt është thelbësor, por nëse partneri juaj dëshiron të fshehë diçka, duhet të dini se si t’i bëni ata të thonë të vërtetën.

Shenjat që ata lenë gjatë momentin që gënjejnë janë të dukshme, ndaj ne ju sjellim më poshtë 7 momente, në të cilat mund t’i dalloni se po gënjejnë sipas ‘Bright Side’:

Zëri i tyre ndryshon.

Ata shmangin kontaktin me sy.

Kur u përgjigjeni pyetjeve tuaja, përgjigjet e tyre janë të paqarta dhe sytë e tyre lëvizin më shpejtë.

Ata i bëjnë të tjerët të ndjehen të vetëdijshëm.

Gjuha e tyre e trupit tregon që ata janë nervozë rreth jush.

Ata e shmangin thelbin e bisedës duke u përpjekur të ‘shpëtojnë’ nga ajo.

Ata janë të përfshirë në punë më shumë se zakonisht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat