Pse je me fat nëse ke një Shigjetar në jetën tënde!

Life style

Pse je me fat nëse ke një Shigjetar në jetën tënde!

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 15:07
Foto ilustrim

Ke një mik, familjar, të afërm, partner – shigjetar? Atëherë je me fat! Dhe jua themi ne pse!

Shigjetari është shenja që përfaqëson lirinë prandaj nuk do të gjesh kurrë një Shigjetar mendjengushtë, të mbyllur në vetvete apo në ndonjë zyrë (për një kohë të gjatë). Ata e duan lirinë më shumë se çdokush tjetër e për këtë arsye do të vlersojnë edhe lirinë tuaj. Shigjetarët i gjenden pranë çdo njeriu që ka nevojë për to dhe duke pasur një logjikë të ftohtë, do t’iu japin këshillën më të mirë. E kur vjen puna te këshillat e mendimet, nga një Shigjetar do të dëgjoni vetëm të vërtetën, qoftë kjo e dhimbshme. Shigjetarët nuk dinë të bëjnë lajka apo t’iu bëjnë qejfin për sy e faqe. Ata janë të drejtpërdrejtë!

Nëse keni pranë vetes një Shigjetar, përgatituni të mësoni vende të reja ku nuk keni shkuar më parë, përgatituni të njihni njerëz të rinj dhe përgatituni për aventurë sepse kur vjen puna te kjo e fundit, ata janë gjithmonë gati, sidomos për ndonjë udhëtim të papritur të minutës së fundit.

Në vazhdim ju sjellim edhe disa nga personazhet e njohur shqiptarë që janë Shigjetar:

Erion Veliaj

Tayna

Iva Kalemi

Isida Mollaymeri

Einxhel Shkira

Kida

Miley Cyrus

Katie Holmes

Kim Basinger

Teri Hatcher

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat