Do të jenë ditë të mbushura me argëtim dhe romancë për këto shenja të zodiakut

Life style

Do të jenë ditë të mbushura me argëtim dhe romancë për këto shenja të zodiakut

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 18:57
Foto ilustrim

Këto tre shenja të zodiakut kanë një periudhë jashtëzakonisht të mirë përpara.

Gaforrja

Këtë javë imagjinata juaj do të marrë dimensione të reja.  Me mendimet tuaja do të filloni të endeni në vende që as nuk i keni ëndërruar më parë. Kjo përvojë do të ndihmojë për të parë botën me sy të rinj, por edhe për të krijuar art. Gjatë kësaj kohe ju do të eksperimentoni me imagjinatën tuaj dhe të gjitha zbulimet tuaja të deritanishme do të depozitohen në nënndërgjegjen tuaj. Përfitoni nga mundësitë për të endur, mendërisht ose fizikisht, dhe kjo padyshim do të përmirësojë humorin tuaj mendor.

Akrepi

A ndjeni flutura në stomak? Jeni të dashuruar me dikë, apo keni menduar gjithnjë e më shumë për dashurinë kohët e fundit dhe dëshironi ta ndani atë me dikë? Nëse i jeni përgjigjur “po” të gjitha këtyre pyetjeve, atëherë tashmë e dini se çfarë do t’ju sjellë kozmosi këtë javë. Do të aktivizojë anën tuaj romantike dhe do t’ju kujtojë magjinë që ekziston në botë. Lëreni veten të magjepseni dhe të dorëzoheni para bukurisë që ju rrethon. Domethënë, jetoni!

Peshqit

Ju jeni gati të zhyteni në të panjohurën dhe të zbuloni botën. Këtë javë ju rrezatoni më shumë energji se kurrë. Vendosni dëshirat dhe nevojat tuaja në radhë të parë dhe mos u frenoni nga rreziku. Këto janë përvoja të reja që do t’ju ndihmojnë të njihni më mirë veten dhe të zgjeroni horizontet tuaja. Eksperienca që do t’ju tregojnë se bota është më e madhe nga sa keni imagjinuar.  Diku atje është një univers i madh që pret për t’u eksploruar, sigurisht nëse dëshironi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat