I ndodh e papritura/ I marrin zjarr flokët teksa fik qirinjtë e ditëlindjes

Life style

I ndodh e papritura/ I marrin zjarr flokët teksa fik qirinjtë e ditëlindjes

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 14:39
Pamje nga video

Një mama në panik. Kështu mund të përshkruhet 34-vjeçarja në momentin, që i marrin flokët zjarr nga qirinjtë e tortës së ditëlindjes.

Në video që është bërë virale, duken fëmijët dhe të afërmit e gruas, që i këndojnë këngën e ditëlindjes,n ndërsa 34-vjeçarja mban tortën me qirinj në duar.

Teksa gruaja nis të fik qirinjtë i ndodh e papritura, me flokët që i marrin flakë dhe të pranishmit në dhomë që ulërasin nga paniku.

Ana Oosterhouse iu dogjën flokët, vetullat dhe qerpikët, ndërkohë mësohet se djegie të lehta pati edhe në fytyrë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat