48 vjeçari tmerrohet nga ajo që sheh në laptopin e gruas së tij: Kishte biseda me shokun, e zhveshur….!

Life style

48 vjeçari tmerrohet nga ajo që sheh në laptopin e gruas së tij: Kishte biseda me shokun, e zhveshur….!

Nga: B.S. Më: 24 janar 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një burrë ka zbuluar se bashkëshortja e tradhton me shokun e tij të golfit.

Ai është një burrë 48 vjeçar i cili zbuloi e gruaja e tij po përjetonte një lidhje të fshehtë me shokun e tij.

48 vjeçari për “The Sun” rrëfeu momentin kur e kuptoi këtë gjë, derisa tregoi se ishte ai që e kishe propozuar gruan e tij të punonte te kompania e shokut të tij, përcjell “Bota sot”.

Më pas, ai ia bëri me dijegruas së tij që tani më e ka kuptuar tradhtinë e saj, derisa kërkoi këshilla nga psikologja.

Rrëfimi i plotë

E hapa laptopin e gruas sime dhe gjeta foto ku ajo ishte e zhveshur me shokun tim të golfit.

Ne jemi të dy 48 vjeç dhe ajo ka qenë gjithmonë një shtëpiake derisa fëmijët tanë filluan të shkonin në çerdhe.

Shoku im i golfit ka një kompani ndërtimi dhe tha se kishte nevojë për kontabilist.

Gruaja imemë parë ka punuar në kontabilitet, kështu që e sugjerova që ta ndihmonte.

Ai është 50 vjeç dhe i divorcuar me djem të rritur.

Pas disa javësh në punën e saj të re, vura re se ajo filloi të ndryshojë imazhin e saj - të shkonte në palestër dhe të blinte të brendshme seksi, të cilat nuk i kishte bërë kurrë më parë.

Ajo po ngrihej më shumë se një orë më herët se më parë për t'u përgatitur për punë, duke blerë veshje të reja, duke u kujdesur për grimin e saj, madje duke ndryshuar parukierin e saj në një model të ri.

Fillova të shqetësohesha se ajo po më fsheh diçka.

Kështu, kur ajo doli në dyqan një të shtunë në mëngjes dhe la laptopin e saj të hapur, unë shfrytëzova mundësinë. Ajo kishte lënë skedat të hapura dhe unë nuk mund të rezistoja t'i shikoja.

U tmerrova kur gjeta një fotografi të gruas sime me të brendshme dantella, në një email drejtuar shokut tim te golfit.

Pasi u futa në bisedat e tyre, gjeta shumë imazhe që ata padyshim ia kishin bërë njëri-tjetrit.

Kam bërë disa fotografi dhe më pas u fsheha në strehën time për pjesën tjetër të pasdites.

Kur ajo më thirri për darkë, i thashë se nuk kisha uri. Ajo dukej e shqetësuar.

Pastaj thashë: “Ejani këtu një minutë. Shikoi këto”. Hapa telefonin dhe i tregova fotot. Ajo ishte e mërzitur.

Ajo tha: "Në rregull, tani e di. Por nuk do të thotë asgjë. Ju premtoj se tani ka mbaruar.”

Por unë nuk i besoj asaj. Ajo ende punon për të dhe ata janë miq në rrjetet sociale.

Përgjigjja e psikologes: Shpjegojini asaj se sa i shqetësuar jeni për martesën tuaj dhe se lidhja e saj ka ndryshuar lojën.

Ndoshta ajo tani do të punojë nga shtëpia, ose do të kërkojë punë diku tjetër, nëse është e përkushtuar ndaj jush.

Mendoni për marrëdhënien tuaj së bashku. Çfarë i ka dhënë ky djalë asaj që ju nuk i keni dhënë? A e merrnit njëri-tjetrin si të mirëqenë? Jeta juaj seksuale është e rënduar?

Çfarë mund të ndryshoni për të përmirësuar gjërat për të dy? Është e gabuar të mashtrosh dhe nëse gjërat janë bajate për të, ajo duhet të kishte thënë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat