2 shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë kurrë dhe 3 shenjat që gënjejnë më shumë

Life style

2 shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë kurrë dhe 3 shenjat që gënjejnë më shumë

Më: 25 janar 2022 Në ora: 08:07
Foto ilustrim

Zëri hollohet, këmbët lëvizin dhe shpatullat ngrijnë, këto janë disa detaje se si mund të dalloni që dikush po gënjen. Por për disa njerëz të tjerë gënjeshtra është e thjeshtë. Si mund ta dallojmë ne këtë? Astrologjia i tregon 3 gënjeshtarët…

Binjakët – Ata nuk i rezistojnë dot gënjeshtrave kur tregojnë histori. Në të vërtetë ata duan thjesht që ta bëjnë më interesante historinë që po tregojnë.

Akrepi – Ata gënjejnë për të mos treguar gjithçka nga jeta e tyre.

Peshorja – Ata gënjejnë për të shmangur konfliktet.

Ndërsa dy shenjat që nuk gënjejnë kurrë janë: Dashi dhe Shigjetari.

Dashi – Ata nuk do t’ju gënjejnë që ju të ndiheni mirë. Ta harroni.

Shigjetari – Ata janë një libër i hapur dhe i tregojnë historitë siç janë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat