Kujdes, shmangni këta njerëz!

Life style

Kujdes, shmangni këta njerëz!

Më: 25 janar 2022 Në ora: 16:27
Foto ilustrim

Mbani mend! Të gjithë mund të jemi toksikë! Disa më pak, disa më shumë, por të gjithë mund të bëhemi toksikë në një moment, në të kaluarën, në të tashmen ose në të ardhmen.

Megjithatë, disa njerëz e kuptojnë vetë dhe disa e kuptojnë kur të tjerët ua thonë.

Këto dy kategori njerëzish përpiqen të informohen, të kuptojnë veten, të zbulojnë shkaqet e toksicitetit të tyre dhe të ndryshojnë sjelljen e tyre. Ekziston edhe kategoria e njerëzve që as e njohin, as nuk e pranojnë dhe as nuk duan të ndryshojnë toksicitetin e tyre.

Janë njerëzit që e veshin toksicitetin e tyre në mënyrë katastrofike, si lëkura e tyre, që e kanë toksicitetin brenda tyre dhe nuk kujdesen për askënd. Shmangni këta njerëz! Dhe gjithashtu shmangni të bëheni si ata!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat