Me këtë shenjë të horoskopit shumë pak njerëz duan të dalin në takim

Life style

Me këtë shenjë të horoskopit shumë pak njerëz duan të dalin në takim

Më: 28 janar 2022 Në ora: 13:38
Foto ilustrim

Nëse mendoni të hyni në një lidhje serioze dhe partneri/partnerja juaj e mundshme ka lindur në shenjën e Binjakëve, mendoni mirë.

Një sondazh i kryer nga Mind Body Green zbuloi se rreth 42% e njerëzve pohojnë se nuk do të argëtoheshin kurrë me këtë shenjë të zodiakut.

Arsyeja është se shumica i konsiderojnë Binjakët si hipokritë dhe egocentrikë dhe në marrëdhënie shpesh dinë të jenë të ashpër, sepse kanë nevojë për eksitim dhe argëtim të vazhdueshëm për të qëndruar të interesuar në jetën e dashurisë.

Ata kanë një nevojë të thellë për adrenalinë, shoqërim dhe zbulime të reja në të gjitha aspektet e jetës, prandaj shumica prej tyre nuk duan të jenë partnerë.

Megjithatë, astrologët pohojnë se sapo të gjejnë dikë që i intereson vërtet, ata mund të ndryshojnë sjelljen e tyre dhe të bëhen jashtëzakonisht të kujdesshëm dhe të bëjnë plane serioze në afat të gjatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat