"Ëndrroj gruan e shokut më të mirë duke bërë seks, ndërsa kur zgjohem..."

Life style

"Ëndrroj gruan e shokut më të mirë duke bërë seks, ndërsa kur zgjohem..."

Nga: Bota sot Më: 21 maj 2022 Në ora: 22:23
Ilustrim

E dashur Diedre: Ëndrrat duke bërë seks me gruan e shokut tim më të mirë po më bëjnë të dëshiroj një lidhje me të.

Vazhdoj të ëndërroj se po bëj dashuri me të dhe zgjohem duke u ndjerë i eksituar.

Unë jam 32 vjeç dhe shoku im më i mirë është 30.

Ai është i martuar me gruan e tij, e cila është 29 vjeç, për tre vjet.

Edhe pse zakonisht nuk do të bëja kurrë një lëvizje me gjysmën tjetër të shokut, mendoj se ëndrrat e mia më thonë se duhet të jemi bashkë.

Ajo është shumë tërheqëse, me flokë të gjatë të errët dhe sy kafe.

Tani, kur e shoh, ndihem shumë i tërhequr nga ajo dhe dua ta kërkoj të dalë.

E di që ajo më pëlqen si shok, megjithëse nuk jam i sigurt nëse ndihet njësoj.

Shoku im e tradhtoi gruan e tij ndërsa ata ishin në lidhje, kështu që unë nuk ndihem fajtor për idenë e kësaj.

Deidre thotë: Ëndrrat nuk duhet të merren fjalë për fjalë. Ato janë mënyra se si mendja nënndërgjegjeshëm përpunon emocionet dhe mendimet tona.

Veprimi sipas këtyre ëndrrave do të shkatërrojë në mënyrë të pashmangshme marrëdhënien tuaj me shokun tuaj më të mirë.

Në vend të kësaj, përqendrohuni në atë që ju pëlqen tek gruaja e tij dhe përpiquni ta gjeni këtë tek një grua e lejueshme.

Paketa ime e mbështetjes për Fantazitë seksuale mund t'ju ndihmojë të lexoni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat