“Si t’ia them të dashurit që nuk dua seks oral, mirëpo ai kur ma bën mua…”

Life style

“Si t’ia them të dashurit që nuk dua seks oral, mirëpo ai kur ma bën mua…”

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 22:34
Foto ilustrim

E dashur Deidre: E urrej absolutisht të bëj seks oral me të dashurin, por më pëlqen kur ai ma bën mua.

Unë jam 23 dhe ai është 26.

Gjithçka tjetër në lidhjen tonë është e mrekullueshme – ne kemi shumë të përbashkëta dhe nuk debatojmë kurrë.

Por në dhomën e gjumit, është sikur jemi në faqe krejtësisht të ndryshme.

Atij i pëlqen kur i bëj seks oral – me sa duket, është ajo që e tërheq më shumë.

Por kam frikë ta bëj. Unë e urrej kur e bëj me gojë, dhe më pas ndihem gjithmonë e sëmurë.

Disa herë më ka kënaqur me gojën e tij dhe më pas është zhgënjyer kur nuk ia kthej.

DEIDRE THOTË: Askush nuk duhet të bëjë kurrë diçka seksualisht që nuk dëshiron.

Larg dhomës së gjumit, shpjegoni të dashurit tuaj pse nuk ju pëlqen të jepni oral.

Nëse thjesht thoni, "Unë nuk dua", ai mund të mos kuptojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat