Shenjat më me fat nën çarçafë këtë fundjavë

Life style

Shenjat më me fat nën çarçafë këtë fundjavë

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 06:05
Foto ilustrim

Edhe këtë javë Parada Astro Sexy na ofron shenjat e Zodiakut më të favorizuara nga ndikimet yjore në fushën e dashurisë. Ja cilët janë super fatlumët e fundjavës së fundit të qershorit.

1. BINJAKËT

Nuk e keni idenë se çfarë ndikimi kanë fjalët mëkatare që i pëshpëritni në vesh tek partneri juaj.

2. DASHI
Nëse dëshironi të flini me dikë, mjafton t'i propozoni. Do të pranojë.

3. BRICJAPI

Të fitosh nuk është një arritje e lehtë dhe shpërblimi është një natë e paharrueshme pasioni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat