Hëna e re e qershorit do të ndikojë më shumë në këto katër shenja të zodiakut

Life style

Hëna e re e qershorit do të ndikojë më shumë në këto katër shenja të zodiakut

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 22:36
Foto ilustrim

Vera është në lulëzim të plotë – dhe lulet që lulëzojnë, stuhitë e shiut, së bashku me hënën e re të parë rinovuese të verës, janë një metaforë për një rrasë të pastër.

Më 28 qershor, hëna e re e qershorit 2022 kalon në Gaforre delikate dhe intuitive, duke tërhequr vëmendjen në pjesët më private të jetës sonë.

Ndonëse kjo ngjarje hënore mund të jetë e lehtë dhe argëtues për disa, shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e re e qershorit 2022 së shpejti do të zbulojnë se ndërrimet janë shumë afër shtëpisë – fjalë për fjalë.

Duke qenë se hëna e re e qershorit është e para që nga solstici i verës, i cili paralajmëron fillime të reja, konsiderojeni atë një ringjallje të plotë të emocioneve të grumbulluara dhe zbulimeve private.

për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e pakta të zodiakut më të prekura nga hëna e re e qershorit 2022:

Dashi

Gaforrja

Peshorja

Bricjapi

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat