Rrëfehet 25 vjeçari: Me nënën e ish të dashurës kisha seksin më të mirë në botë, por...

Life style

Rrëfehet 25 vjeçari: Me nënën e ish të dashurës kisha seksin më të mirë në botë, por...

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:23
Foto ilustrim

E dashur psikologe: A duhet të ndihem fajtor pasi kam bërë seks të mrekullueshëm me nënën e ish-të dashurës sime?

Kam pasur një qëndrim për një natë me nënën e ish-të dashurës sime.

Ajo dëshiron të lidhet përsëri me mua, por a është e gabuar?

Unë dola me vajzën e saj për rreth tetë muaj.

Marrëdhënia ishte e mirë në fillim, por dukej se dështoi, kështu që të dy ramë dakord t'i jepnim fund gjërave.

Kjo ishte tre muaj më parë.

Kam takuar nënën e saj në disa raste.

Nuk do të thosha se e adhuroja por e admiroja.

Ajo është nga ata persona që përshëndet çdo ditë me një buzëqeshje në fytyrë dhe përgjithësisht duket se e do jetën.

Unë jam 25 dhe ajo është 43.

Ajo po kalonte një divorc kur unë isha me vajzën e saj.

Isha jashtë me disa shokë në lokalin tim, kur mamaja e ish-it tim hyri me disa nga miqtë e saj.

Ajo dukej mahnitëse, e gjitha gati për një natë në qytet.

Nuk mund ta ndaloja veten duke e parë atë.

Ajo më vuri re përfundimisht dhe unë shkova për të biseduar.

Mendova se mund të ishte paksa e sikletshme për shkak të historisë sime me vajzën e saj, por ne shkuam shumë mirë.

Shumë mirë në fakt.

Pas disa pijeve filluam disa flirtime serioze.

Në atë moment ne të dy e dinim se çfarë donim.

Shkuam dorë për dore në kopshtin e birrarisë dhe u puthëm.

I sugjerova që të shkonim diku më privat dhe ajo më ftoi përsëri në banesën e saj.

I grisëm rrobat e njëri-tjetrit sapo dolëm nga dera.

Ne patëm seksin më të mrekullueshëm, më të mirën që kisha bërë për një kohë të gjatë.

Kemi kaluar gjithë natën bashkë dhe duhet ta kemi bërë të paktën tre herë.

Ishte pak e sikletshme në mëngjes, por ajo më ka bombarduar me mesazhe që kur më kërkoi të takohet përsëri me mua.

Ajo dëshiron vetëm një argëtim të rastësishëm dhe të jem i sinqertë, që më përshtatet deri në fund.

Jemi të dy beqarë.

Megjithatë, nuk mund të mos mendoj për vajzën e saj.

A do të lëndohej nëse do ta dinte?

Përgjigjja e psikologes: Nëse mendoni se duhet ta mbani sekret një lidhje, është gjithmonë një shenjë paralajmëruese.

Ju të dy jeni beqarë, kështu që nuk ka asgjë të dukshme për ta ndaluar këtë marrëdhënie të hapur.

Nëse kjo do të ndihej si dashuri e vërtetë dhe e qëndrueshme, unë do të thosha ta bëni atë, por nëse bëhet fjalë për ndonjë seks të fshehtë në dinakëri, nuk ia vlen të rrezikoni për kërdi emocionale.

Duhet të jesh i pjekur dhe t'i japësh fund.

Thuaji se ishte e mrekullueshme, për të qetësuar ndjenjat e saj, por ji i vendosur.

Ju duhet të krijoni një jetë të shkëlqyer shoqërore me të dashura nga mosha tuaj për t'ju shpërqendruar dhe për t'i dhënë vetes mundësinë për të takuar vajzën e duhur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat