Horoskopi veror 2022 për të gjitha shenjat

Life style

Horoskopi veror 2022 për të gjitha shenjat

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Po jua themi që tani: vera 2022 do jetë verë e nxehtë, jo vetëm në temperatura, por edhe në dashuri.

Dashi – Kur bëhet fjalë për shenjat që kanë verën më të nxehtë përpara, jeni ju, Dashi. Po, do të keni fat me Jupiterin, planetin e mrekullive, që do të jetë në shenjën tuaj të zodiakut gjatë gjithë verës dhe do jeni gati të realizoni ëndrrat tuaja. Jo vetëm që kjo mund të parashikojë një lidhje binjake shpirtërore, por çiftet në marrëdhëniet ekzistuese mund të zbulojnë se po bëjnë plane afatgjata apo edhe po hedhin hapin tjetër në marrëdhënien e tyre. Energjia kozmike do të ndezë sektorin tuaj të takimeve, lidhjeve dhe pasionit duke filluar nga mesi i korrikut deri në fillim të shtatorit. Vetëm kini kujdes nga disa ish-a që rikthehen nga mesi i shtatorit ose në vend të kësaj mund të kuptoni se ju dhe i dashuri juaj duhet t’i zgjidhni disa gjëra.

Moto e verës 2022 për Dashin: Gjithmonë marr çfarë dua!

Demi – Vera  erdhi dhe ju do të jeni plot ndjenja. Mund ta kaloni fillimin e sezonit duke u ndjerë paksa reflektues, por me fat dhe që nga korriku e tutje, jeni gati për një verë të nxehtë. Marsi, planeti i seksit ju jep energji në shenjën tuaj të zodiakut duke filluar nga korriku, duke ju sjellë energji, karizëm dhe magnetizëm seksual. Merrni drejtimin në korrik dhe gusht për të rritur nxehtësinë në jetën tuaj seksuale, pavarësisht nëse jeni beqar apo i lidhur. Do të keni dëshirën për ta bërë këtë një nga verat tuaja më të nxehta ndër vite. Demat beqarë do të kenë disa opsione të cilat jo vetëm që do t’u kushtojnë shumë vëmendje, por mund edhe t’i bëjnë të bien në dashuri! Shtatori mund të jetë një nga muajt më të mirë në jetën tuaj romantike ndër vite, kështu që vendosni se çfarë dëshironi dhe do ta arrini!

Moto e verës 2022 për Demin: Ka një arsye pse ish-at s’më harrojnë!

Binjakët – Përgatituni për një verë pikante, ashtu si ju pëlqen! I gjithë sezoni po sjell emocione të mira direkt në jetën tuaj sociale, që do të thotë se do të jeni në krye të listës të të gjithëve. Nëse jeni beqar, dilni në takime. Çiftet mund të vendosin të kalojnë kohë shtesë të veçantë duke u bërë sensualë në shtëpi, dhe të tjerët madje mund të tundohen të provojnë gjëra të reja në shtrat. Do të keni gjithashtu shumë kohë për të udhëtuar, ose për të dalë në vendet e afërta që premtojnë një ndryshim emocionues të ritmit. Nëse jeni beqar, mund të takoni dikë kur nuk e prisni. Megjithatë, lajmi më i mirë i gjithë këtij viti është se Marsi, planeti i seksit dhe i besimit, do t’i japë energji shenjës suaj të zodiakut duke filluar nga mesi i gushtit, e deri në pranverën e vitit 2023. Do të jeni absolutisht magnetikë, prandaj joshni sa më shumë këtë verë!

Moto e verës 2022 për Binjakët: Bëj qejf në shtrat dhe jashtë shtratit!

Gaforrja – Vera fillon me sezonin e ditëlindjes, duke u siguruar që të gjithë sytë të jenë tek ju. Do të ndiheni pak më të gjallë, gati për të larguar pak nga ai zhgënjimi që keni kaluar. Ju keni yje verbues në muajt në vijim, duke siguruar netë të ëmbla, pavarësisht nëse jeni beqar apo i lidhur! Korriku do të jetë një muaj në qendër të vëmendjes për dashurinë, tërheqjen, partneritetin dhe pasionin, me kaq shumë fuqi planetare. Jo vetëm që Marsi i fuqishëm, planeti i energjisë, do të ndezë rrethin tuaj shoqëror në korrik dhe gusht, duke siguruar një kohë jashtëzakonisht aktive me miqtë, por beqarët mund të takojnë dikë fantastik ose të krijojnë opsione përmes takimeve në internet. Venusi, planeti i bukurisë, gjithashtu do t’ju bëjë të jeni në gjendje të magjepsni absolutisht këdo. Në gjysmën e dytë të verës, shfrytëzoni një shans për të udhëtuar.

Moto e verës 2022 për Gaforren: Askush nuk e bën si unë!

Luani – Kjo verë është e juaja! Me kaq shumë energji kozmike që ju thotë të dilni nga zona juaj e rehatisë dhe të eksperimentoni, së shpejti mund të kuptoni se po e shikoni jetën dhe seksin nga një këndvështrim krejtësisht i ri. Qoftë beqar apo i lidhur, tani është koha për të kuptuar se si e përjetoni kënaqësinë, qoftë edhe me gjëra që nuk i keni provuar kurrë. Beqarët do të vërejnë gjithashtu se njerëzit që janë të ndryshëm nga tipi i tyre i zakonshëm janë më të interesuar për ta, që do të thotë mundësi krejtësisht të reja për të eksploruar. Jeta juaj shoqërore do të jetë aktive për shumë muaj gjithashtu. Kjo është një shenjë e mirë për njerëzit që kërkojnë të takojnë dikë të ri. Mesi i gushtit mund të sjellë një pikë kthese në një marrëdhënie të rëndësishme, por nëse jeni beqarë, mund të gjeni dikë të ri.

Moto e verës 2022 për Luanin: Le të bëhemi aventurierë!

Virgjëresha – Vera e vitit 2022 do t’ju bëjë sensuale, Virgjëreshë si dhe do t’ju mbushë me shumë epsh. Me planetët që mbushin atmosferat tuaja seksi, do të mendoni vazhdimisht për dëshirën për t’u bashkuar. Kjo garanton që do të nxiteni për të marrë drejtimin në jetën tuaj seksuale, qoftë beqar apo i lidhur. Nëse jeni beqar dhe nuk jeni të kënaqur me njerëzit që po takoni, fshini të gjithë dhe rinisni. Në fakt, duke filluar nga korriku, do të keni energji fantastike për të udhëtuar dhe për të takuar dikë që ju bie në sy, ndoshta dikë që nuk është “tipi juaj normal”, por që ju mbush me aq shumë kuriozitet! Jeta juaj shoqërore do të jetë më aktive në korrik, duke i ndihmuar beqarët të gjejnë lidhje të nxehta. Megjithatë, sapo të vijë muaji juaj i ditëlindjes do t’i keni të gjithë sytë drejt jush, duke ju garantuar edhe më shumë potencial. Mesi i shtatorit mund të sjellë një pikë kthese në një marrëdhënie, kështu që nëse jeni argëtuar mjaftueshëm gjatë gjithë verës, mund të vendosni të ndërmerrni hapat e mëtejshëm me partnerin/en tuaj.

Moto e verës 2022 për Virgjëreshën: Le të shkojmë më thellë!

Peshorja – Ju hyni menjëherë në një nga verat më të mira në jetën tuaj. Me planetët që përforcojnë shansin tuaj për të gjetur një shpirt binjak, është koha për të kuptuar atë që dëshironi me të vërtetë. Për fat të mirë, për Peshoret tashmë në marrëdhënie të krijuara, do të jeni në gjendje të kaloni më shumë kohë me personin tuaj duke pasur më shumë argëtim, aventura dhe momente seksi. Duke filluar nga korriku do të jetë një kohë e shkëlqyer për të provuar gjëra të reja në shtrat. Ndërsa planetët fillojnë të ndezin sektorin tuaj shoqëror në mes të korrikut, do të shihni një dozë kozmike argëtimi dhe adrenaline. Kjo është një periudhë e shkëlqyer për të përmirësuar jetën tuaj shoqërore, për të takuar dikë të ri përmes grupit tuaj të miqve ose për të njohur dikë në internet. Gushti do të jetë me të njëjtin humor!

Moto e verës 2022 për Peshoren: S’më rezistoni dot!

Akrepi – Vera ka ardhur dhe me kaq shumë fuqi kozmike në favorin tuaj, do të keni shumë energji.Do  të ndjeni dëshirën për të qenë me partnerin/en 24/7. Ky trend fillon në fillimin e verës dhe zgjat deri në pranverën e vitit 2023, kështu që është koha t’i merrni gjërat në duar! Akrepat e përkushtuar do të vazhdojnë të shohin ndryshime në partneritetet e tyre, me çifte të lumtura që do të kenë një jetë seksuale edhe më aktive, ndërsa çiftet me probleme mund t’i japin fund. Në shtator dhe në fund të verës, prisni një stuhi argëtimi dhe aventurash në jetën tuaj shoqërore ndërsa yjet ndryshojnë, duke ofruar edhe një herë një shpërthim të ri të opsioneve të takimeve ose mbrëmjeve të paharrueshme.

Moto e verës 2022 për Akrepin: Jam seksi dhe e di!

Shigjetari – Mblidhuni, Shigjetarë sepse jeta juaj seksuale është kozmike këtë verë. Me Jupiterin, planetin e mrekullive, dhe Marsin, planetin e seksit, duke e mbushur zonën tuaj të pasionit, të gjithë Shigjetarët do të kenë shumë mundësi. Nga njëra anë, kjo mund të sjellë një mori opsionesh takimesh tek beqarët duke përfshirë mundësinë e gjetjes së një shpirti binjak. Shigjetarët do ta shijojnë këtë atmosferë dhe mundësitë tuaja për argëtim, lojëra dhe aventura do të rriten. Partneriteti është një temë mjaft e rëndësishme për ju duke filluar nga fillimi i verës. Kjo do të thotë që disa Shigjetarë mund të përfundojnë me një partner që do ju duket si shpirti binjak.

Moto e verës 2022 për Shigjetarin: Kurrë mos u dorëzo!

Bricjapi – Bëhuni gati për një verë të nxehtë. Në fakt, që nga fillimi, ju premtohen shumë shkëndija, pasion dhe zhurmë për muajt e ardhshëm! Partneriteti mund të ketë përparësinë kryesore për ju këtë verë, pavarësisht nëse jeni beqar apo i lidhur. Kjo do të thotë që çiftet ekzistuese mund të marrin vendime të rëndësishme së bashku dhe të diskutojnë se si duan të përmirësojnë jetën e tyre të dashurisë. Ndërsa beqarët do të jenë mjaft të përqendruar në gjetjen e dikujt që i ndez pasionin. Marsi i fuqishëm, planeti i pasionit ndez jetën tuaj të takimeve dhe marrëdhënieve seksuale në korrik dhe gusht, kështu që përgatituni për një seri netësh aktive të nxehta. Një Hënë e Plotë në shenjën tuaj të zodiakut në mes të korrikut do t’ju shtyjë përpara dhe do t’ju japë më shumë fuqi manifestuese për të kërkuar atë që dëshironi nga universi. Ju mund t’i bëni të gjitha realitet.

Moto e verës 2022 për Bricjapin: Dua më shumë!

Ujori – Kur bëhet fjalë për verën 2022, gjithçka për ju ka të bëjë me daljen nga zona juaj e rehatisë dhe përqafimin e aventurës! Në fakt, sa më shumë që të planifikoni udhëtime, pushime të shpejta, aq më shumë ka të ngjarë të gjeni dikë gjatë rrugës. Beqarët dhe çiftet duhet të bëjnë çmos për të qenë jashtë dhe për tu argëtuar. Për fat të mirë, një prirje afatgjatë fillon për ju që në fillim të verës që do të zgjasë pothuajse deri në pranverën e vitit 2023, duke garantuar seks fantastik! Beqarët do të hyjnë në një periudhë veçanërisht me fat të jetës së tyre për të gjetur dikë shumë të dashuruar ose dikë që ua ndez zemrën më thellë se kurrë më pare. Megjithatë, në gusht dhe shtator do të merrni disa vendime të mëdha me të dashurin tuaj në krah.

Moto e verës 2022 për Ujorin: Më lër pa fjalë!

Peshqit – Vera ka energji dhe ju mund të zhyteni në disa muaj pasionante në vazhdim. Që nga fillimi i sezonit, do të ndjeni një zhurmë pasioni për jetën dhe ky është një trend që do të vazhdojë për mjaft kohë. Beqarët duhet të sigurohen që të duken sa më mirë dhe të jeni gati për të dalë në takime. Rendisni opsionet e nxehta veçanërisht në korrik, që është një nga periudhat më të mira për të gjetur dikë. Romanca do të shkruhet gjatë gjithë verës suaj. Pjesa më e madhe e sezonit sjell shumë shanse për argëtim, flirtim, lojëra dhe zhurmë, ndërsa kur të afrohet fundi i verës, kozmosi ndryshon dhe ju do të debatoni se çfarë ndodh kur bëhet fjalë për partneritetet. Shtatori mund të sjellë mundësi për beqarët që të gjejnë një partner të përjetshëm, ose për çiftet për të bërë premtime të lezetshme.

Moto e verës 2022 për Peshqit: Nuk harrohem lehtë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat