Rrëfimi i 18 vjeçares: I dashuri i nënës ma humbi virgjërinë, tani kam frikë…!

Life style

Rrëfimi i 18 vjeçares: I dashuri i nënës ma humbi virgjërinë, tani kam frikë…!

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 23:32
Foto ilustrim

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 18 vjeçare.

Ajo tregoi se ka humbur virgjërinë me të dashurin e nënës së saj dhe se tashmë ka filluar të dashurohet në të.

Vajza thotë që ka që dëshirë të qëndroj në vazhdimsi me të dashurin e nënës së saj por që nuk po munden për shkak të situatës me nënën e saj.

Ndërsa psikologia në lidhje me këtë shprehet se kjo lidhje duhet të ndalet.

Sipas saj vajza 18 vjeçare është e pambrojtur dhe i dashuri i nënës së saj po përfiton nga ajo.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: E kam humbur virgjërinë me partnerin e mamasë sime dhe mendoj se po dashurohem me të.

Kam frikë se mamaja do të zbulojë se çfarë kemi bërë dhe do të shkojë balistik, por ai thotë se është mirë për sa kohë që ne jemi të kujdesshëm.

Unë jam 18 vjeç dhe babai im u largua nga shtëpia kur isha fëmijë. Nëna ime është 38 vjeç dhe ka pasur shumë të dashur gjatë viteve.

Ajo nuk ka pasur rekordin më të mirë dhe mendoj se shija e saj është e dyshimtë, por djali i fundit që solli në shtëpi ishte i mrekullueshëm.

Ai është 41 vjeç dhe është i dashur për mamin, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

E di që jam e bukur, por jam vërtet e turpshme dhe kam pasur vetëm dy të dashur – asnjëri nuk ka zgjatur shumë dhe nuk kemi bërë kurrë seks.

Për ditëlindjen time të fundit, shoqja ime më e mirë më bleu një vibrator për shaka - ajo më tha se do të ishte më argëtuese se një i dashur gjithsesi.

Një pasdite, isha në dhomën time duke lexuar udhëzimet e vibratorit dhe i dashuri i mamasë hyri në dhomën time të gjumit me celularin në dorë për të më thënë se mamaja donte të fliste me mua.

Isha shumë e turpëruar, por ai më siguroi se nuk kisha asgjë për t'u shqetësuar.

Por që nga ai moment diçka ndryshoi.

Nuk mund të ndaloja së menduari për të, megjithëse nuk mendoja se do ta tradhtonte mamin.

Por nuk mund ta hiqja nga koka ime dhe një mbrëmje kur ajo ishte jashtë për të bërë punën e saj në lokalin me kohë të pjesshme, dola nga dushi dhe hyra në dhomën e ndenjjes, duke hedhur peshqirin para të dashurit të saj.

Ai më shikoi lart e poshtë dhe tha se i pëlqente ajo që pa. Ai nuk mund të më rezistonte atëherë.

Ai ishte i sjellshëm dhe i butë. Ai më puthi e tëra dhe më tregoi se si të humbisja virgjërinë.

Unë dua të jem me të gjatë gjithë kohës, por nuk mundem, megjithëse ai ndonjëherë futet në dhomën time gjatë natës.

Përgjigjja e psikologes: Kjo duhet të ndalet. Sido që të ketë ardhur kjo marrëdhënie, ju jeni i pambrojtur dhe ai po përfiton nga ju.

Ju nuk jeni në ndonjë problem, por duhet të përfundojë para se të dalë jashtë kontrollit.

Ai nuk duhet të kishte reaguar kur ju ra peshqiri.

Nëse ai do të ishte një person i denjë, ai do t'ju kishte thënë që të mbuloheni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat