Kujdes gabimet! 3 shenjat e horoskopit që do të ndahen këtë muaj

Life style

Kujdes gabimet! 3 shenjat e horoskopit që do të ndahen këtë muaj

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Ka shumë mënyra se si një marrëdhënie mund të përfundoj. Mund të përfundoj me kohën e vet, ose mund të ndodhë në një çast. Ne mund t’i lëmë të dashurit tanë menjëherë, ose mund të bëjmë një ndarje miqësore.

Por ne nuk jemi këtu për të vuajtur, shenja. Ne jemi këtu për të përjetuar jetën si qenie njerëzore, dhe një pjesë e kësaj eksperience ka të bëjë me të ditur se kur është koha e duhur për të dashur dikë dhe kur është koha për t’i thënë lamtumirë. Por cila shenja do të jenë ato që do i japin lamtumirën marrëdhënieve të tyre?

1.Binjakët

(21 maj – 20 qershor)

Gjithmonë e keni ditur se kur është momenti i duhur dhe për fat të keq ‘i duhuri’ në këtë rast do të thotë se e dini se është koha për t’i dhënë fund marrëdhënies në të cilën jeni aktualisht. Gjatë këtij muaji ju do do t’i kurseni vetes dhimbjen për të hyrë në ndonjë debat tjetër me partnerin tuaj. Por do i jepni fund marrëdhënies tuaj. Ju të dy e dini, por asnjëri prej jush nuk ka bërë lëvizjen për t’i dhënë fund zyrtarisht. Energjia e Marsit ju rrit dhe ju lejon një vizion të qartë për të ditur se çfarë duhet bërë.

2.Virgjëresha

(23 gusht – 22 shtator)

Gjëja e fundit në botë që keni parashikuar ndonjëherë është që marrëdhënia në të cilën jeni të përfundoj, siç ka ndodhur. Ekziston gjithashtu një mundësi që marrëdhënia juaj filloi të përkeqësohej kohë më parë, por asnjëri prej jush nuk donte ta përfundonte atë, duke menduar se do të rigjallërohej disi. 

3. Shigjetari

(22 nëntor – 21 dhjetor)

Vjen një moment kur fillon dhe kupton në jetë, se mund ti falësht dikujt shum gjëra por jo jetën tënde. I fal dikujt aq shumë nga koha jote deri sa papritur, gjërat ju duken të frikshme. A keni ngecur në këtë marrëdhënie? Nuk ka rrugëdalje? Jeni në panik sepse mendoni se mund të keni shkuar shumë larg dhe tani e dini se nuk mund të shkoni më tej? Ju mund ta keni bindur veten se mund të jeni si gjithë të tjerët, por në marrëdhënie, nuk jeni një person që mund të zotërohet, dhe kjo është ajo që mendoni se duhet të arratiseni në këtë muaj të Dhjetorit. Dhe momenti juaj ka ardhur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat