Rrëfehet 32 vjeçarja: Me të dashurin bëj seks të mrekullueshëm, ai është energjik dhe i etur, por unë kam pasur 40 të dashur dhe tani...

Life style

Rrëfehet 32 vjeçarja: Me të dashurin bëj seks të mrekullueshëm, ai është energjik dhe i etur, por unë kam pasur 40 të dashur dhe tani...

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2023 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Një grua 32 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj me të dashurin 29 vjeçar që kanë tre vjet bashkë. Gruaja tregon se me të bën seks të mrekullueshëm, pasi ai është energjik dhe i etur për ta kënaqur, por problemi i tij është xhelozia.

Ajo tregon se ka pasur 40 të dashur, por atij i ka thënë shtatë dhe kjo e brengos.

Historia e 32 vjeçares vazhdon me zbulimin se ai do të bëhet baba nga një grua tjetër, ndërsa xhelozia e tij nuk ndalet.

Rrëfimi i plotë:

E DASHUR DEIDRE: Ndërsa ishim në një ndarje njëjavore, i dashuri im mbeti shtatzënë dikë tjetër, por ai është ai që shpërthen në tërbime xhelozie.

Unë jam një grua 32 vjeçe, i dashuri im është 29 vjeç dhe kemi tre vjet bashkë.

Jeta jonë seksuale ishte e mrekullueshme - ai ishte energjik dhe i etur për të më kënaqur. Por pas seksit ai gjithmonë më pyeste për të dashurit e mi të mëparshëm.

Kam pasur një magji të egër në mesin e të njëzetave të mia. Dikur pija dhe festoja fort. Pa ndryshim do të përfundoja në shtrat me këdo që tregonte interes.

Vetëm pas frikës nga shtatzënia kufizova qejfet e mia të së premtes mbrëma.

I kam thënë të dashurit tim se kam pasur shtatë të dashur, por është gënjeshtër. Unë kam pasur më shumë se 40. Çdo ditë zgjohem e tmerruar ai do të zbulojë të vërtetën.

Ai gjithmonë dëshiron të dijë detaje intime, por unë e lë të paqartë pasi ka sulme xhelozie. Ai e krahason veten me ish-ët e mi gjatë debateve.

Ne u grindëm në fillim të verës, ku ai më akuzonte se po flirtoja me një ish kur ishim jashtë.

Ai po tregohej aq qesharak, i kërkova të largohej. Ishim të ndarë vetëm për një javë, por të dy thamë se donim të provonim përsëri.

Që atëherë, një grua tjetër është shfaqur në derën tonë duke thënë se ajo është shtatzënë dhe fëmija është i tij. Ai e mohoi në fillim, por tani e ka pranuar se është e vërtetë.

Unë u lëndova, por e pranova situatën pasi zyrtarisht nuk ishim bashkë.

Megjithatë, që atëherë ai më ka akuzuar se kam parë burra të tjerë dhe kam parë dikë tjetër në fshehtësi.

Është qesharake.

DEIDRE THOTË: Unë po shoh shumë flamuj të kuq. Në rastin më të mirë është i pasigurt, por nga sa keni shkruar, sjellja e tij është më shqetësuese. Duke ju akuzuar vazhdimisht, ai po përpiqet t'ju kontrollojë.

Ai ka të ngjarë të përpiqet të devijojë nga sjellja e tij e dyshimtë. Të gjithë kemi një të kaluar dhe nuk duhet të keni frikë se ai do të mësojë për tuajën.

Kjo përveç faktit që nëse foshnja është e tij, ai do të duhet të pranojë se ka, të paktën, përgjegjësi financiare ndaj fëmijës.

Ju lutemi mendoni me kujdes nëse ky njeri është i duhuri për ju. Nëse ai është serioz për ta bërë lidhjen tuaj të funksionojë, ai do të dëshirojë të marrë ndihmë për sjelljen e tij posesive.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat