Horoskopi i datës 12 Korrik 2017 - Bota Sot
Horoskopi i datës 12 Korrik 2017

Life style

Horoskopi i datës 12 Korrik 2017

Më: 12 korrik 2017 Në ora: 07:15
Ilustrim

Kini kujdes sepse dikush mund të ndryshojë gjykimin pozitiv që ka pasur gjithmonë për ju. Pranoni edhe pikëpamjet e të tjerëve e do të ndjeheni më të lirë në gjykimet tuaja.

DEMI

Lironi energjitë tuaja të brendshme e lërini hapësirë fantazisë. Në jetën sentimentale  largoni prej vetes çdo dyshim e shqetësim duke u udhëhequr vetëm nga sensualiteti e emocionet.

BINJAKET

Një kurë antistres do ju bëjë shumë mirë sot. Mos u merrni me hollësira po kushtojini rëndësi argëtimit dhe plotësimit të dëshirave tuaja. Sot yjet do jua lënë rrugën të lirë prandaj përfitoni.

GAFORRJA

Sot do të merrni gjithçka me buzëqeshje në buzë, edhe për gjërat që nuk shkojnë në drejtimin e duhur. Marrëdhënia juaj në çift ka nevojë për një rifreskim, kështu që kushtojini vëmendje duke qëndruar për pak kohë larg rutinës së përditshme.

LUANI

Jeni në kërkim të sigurive e ata që ju rrethojnë janë të gatshëm t’jua japin. Do ju duhet të gjeni sintoninë e duhur me partnerin tuaj.

VIRGJERESHA

Frenoni fjalët e tepërta pasi mund të shërbejnë vetëm për të harxhuar energji e për të ngatërruar idetë. Për ata që janë singëll gjithçka do të shkojë në rregull falë Afërditës në shenjë.

PESHORJA

Sot do të mblidhni energjitë për të kultivuar raporte me persona që kohët e fundit u kanë humbur nga shikimi. Gjatë një diskutimi me partnerin tregohuni të kujdesshëm pasi mund të thoni fraza aspak të këndshme.

AKREPI

Do të jetë një ditë kaotike në të cilën do të mund të ngrini një pluhur të madh. Mos u shqetësoni nëse partneri nuk do ju kushtojë vëmendjen që dëshironi, por qëndrojini ju sa më pranë.

SHIGJETARI

Me karakterin tuaj do ta keni të vështirë të përshtateni me ata që do ju rrethojnë sot. Jo gjithmonë është e mundur realizimi i dëshirave, mjafton ti merrni gjërat pak më lehtë.

BRICJAPI

Edhe pse partneri do ju shoqërojë në çdo moment përsëri hijet e dyshimet do të jenë pjesë e juaja sot. Kalimi i planetëve në shenjë do jua shtojë edhe më shumë ankthin.

UJORI

Keni mjaft shpirt dhe energji për të mbështetur në mënyrë brilante impenjimet profesionale, por bëni mirë ti kushtoni dhe pak vëmendje pushimit. Yjet do të favorizojnë vendimet që do ju duhet të merrni sot.

PESHQIT

Një takim sentimental premton mirëqenie. Nëse mendoni të ndryshoni vendin e punës mos u nxitoni por prisni ndonjë propozim që mund të jetë i këndshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat