Shikon "mikun" gjigand të burrit për herë të parë, e tmerrshme ajo që ndodhi më pas - Bota Sot
Shikon "mikun" gjigand të burrit për herë të parë, e tmerrshme ajo që ndodhi më pas

Life style

Shikon "mikun" gjigand të burrit për herë të parë, e tmerrshme ajo që ndodhi më pas

Më: 12 korrik 2017 Në ora: 20:58
Madyibi në skuadrën e tij të futbollit njihet me nofkën “Anakonda” për shkak të madhësisë së "mikut".

Një nuse e virgjër ka goditur me shishe në kokë bashkëshortin e saj gjatë muajit të mjaltit. Ajo e ka goditur, pasi ka parë "mikun" e tij.

Nusja e ka cilësuar organin gjenital të burrit si “një kastravec të madh, të frikshëm dhe leshtor”. Burri i saj, Mnombo Madyibi, 32 vjeç ka përfunduar në spital me plagë në kokë.

 Madyibi në skuadrën e tij të futbollit njihet me nofkën “Anakonda” për shkak të madhësisë së "mikut". Ndërsa deklarata e burrit në polici ka qenë akoma më shokuese.

Çfarë duhet të bëj. Kam dëgjuar për zmadhim të"mikut", por nuk di ndonjë metodë për zvogëlim,” -tha ai.

Kjo ngjarje ka ndodhur në një hotel në Afrikën e Jugut.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat