‘Debili’ i Golemit/ E mori për të ujitur kopshtin, vë duart në kokë kur shikon ç’bën shokohet… - Bota Sot
‘Debili’ i Golemit/ E mori për të ujitur kopshtin, vë duart në kokë kur shikon ç’bën shokohet…

Life style

‘Debili’ i Golemit/ E mori për të ujitur kopshtin, vë duart në kokë kur shikon ç’bën shokohet…

Më: 14 korrik 2017 Në ora: 07:18
Djali ishte ulur në oborr, në dorë mbante zorrën e ujit dhe me dorën tjetër, pa e vrarë mendjen, kishte nisur të masturbohej.

Një person ka shkruar ditën e sotme në redaksinë e “JOQ.al” dhe ka treguar se çfarë i ka ndodhur me një punonjës, të cilin e kishte paguar për të ujitur dhe për të mbajtur në gjendje të freskët oborrin.

Ai ka vizituar të punësuarin në shtëpinë e tij në plazhin e Golemit dhe nuk u ka besuar syve nga ajo që ka parë.

Djali ishte ulur në oborr, në dorë mbante zorrën e ujit dhe me dorën tjetër, pa e vrarë mendjen, kishte nisur të masturbohej.

Fatmirësisht pronari ka mbërritur i vetëm në shtëpi, i pa shoqëruar nga bashkëshortja apo fëmijë të vegjël.

Ka ngelur pa fjalë nga pamja që ka parë dhe i ka bërë tej mase përshtypje veprimi i të punësuarit.

“Ç’a bëhet kështu me këta njerëz! E marr një punëtor për të lagur barin, për mirëmbajtje dhe e gjej kështu. Kështu e gjejnë edhe pushuesit në mëngjes kur dalin në ballkon. Kjo ka ndodhur në plazhin e Golemit, te përroi Agonasit. Si nuk i vjen turp?”,- thotë mesazhdërguesi për JOQ.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat