Milioneret që harrojnë të depilohen. "Zogu" u del sheshit dhe degjenerohen - Bota Sot
Milioneret që harrojnë të depilohen. "Zogu" u del sheshit dhe degjenerohen

Life style

Milioneret që harrojnë të depilohen. "Zogu" u del sheshit dhe degjenerohen

Më: 11 nëntor 2017 Në ora: 20:32
Skandalet

Paparazzi nuk lë asnjë rast për tu humbur.

Këto femra janë ndër më të famshmet në botë. Por edhe pse janë të bukura, shpesh herë e lënë veten pas dore.

Të paktën këto foto ka kapur fotografi.

Image

 

Shikoni dhe do të ‘skandalizoheni’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test