I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit - Bota Sot
I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit

Life style

I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një njeriut i ngeci penisi në vrimën e një peshë në palestër, dhe është dashur të shkoi në spital për ta hequr atë.

Fotot u shfaqën në internet me peshën e mbërthyer.

Mjekët u detyruan të thërrisnin zjarrfikësit, të cilët thuhet se kaluan disa orë duke përdorur pajisje të specializuara për ta hequr.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test