Nëna ngjyros flokët, reagimi i fëmijës nuk pritej i tillë - Bota Sot
Nëna ngjyros flokët, reagimi i fëmijës nuk pritej i tillë

Life style

E hënë, 15 tetor 2018

Nëna ngjyros flokët, reagimi i fëmijës nuk pritej i tillë

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 15:46
Nena me femijen

Kjo nënë kishte ngjyrosur flokët me një ngjyrë krejtësisht të veçantë.

Ajo kishte përzgjedhur ngjyrën pink për flokët e saj dhe shkoi në shtëpi për t’i dalur përballë të birit.

Kishte pritur që i biri të qante menjëherë sapo ta shihte të tillë, mirëpo ai u magjeps dhe tërë kohën rrinte i buzëqeshur e i mahnitur me ngjyrën e re të flokëve të nënës. Shikojeni videon deri në fund. A nuk është e mrekullueshme?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test